Loketní opěrky

Loketní opěrky Armcik S2 představují kombinaci funkčnosti a kvality, poskytují pohodlí během dlouhých i krátkých jízd. Navíc nabízí uvnitř dodatečný úložný prostor pro drobnosti. Tyto opěrky, s možností nastavení výšky, posunutí dopředu a vyklopení, jsou vypolstrované pěnovou hmotou a potažené jemnou černou koženkou. Vyberte si značku auta, pro které hledáte loketni operky:

Loketní opěrky Armcik S2 nejenže zvyšují komfort vaší jízdy, ale také přidávají praktický úložný prostor pro všechny ty drobnosti, které potřebujete mít na dosah. Vrchní část opěrky je vypolstrovaná pěnovou hmotou a potažena jemnou černou koženkou, což zajišťuje měkkost a pohodlí během použití.

Jedním z nejlepších rysů těchto loketních opěrek je jejich přizpůsobivost. Můžete si je nastavit podle svých preferencí – vysunout až o 5 centimetrů vpřed pro delší ramena, nastavit výšku v rozmezí 5 centimetrů pro dokonalé sezení, nebo vyklopit o 105 stupňů vzhůru pro snadný přístup k úložnému prostoru.

A nejen to, úložný prostor opěrky je flokován měkkým semišovým materiálem a nabízí dostatek místa pro peněženku, telefon, nabíječku nebo jakékoliv jiné drobnosti, které potřebujete mít u sebe. Na spodní části víka jsou dokonce umístěny dva držáky na tužku. A pokud se obáváte o nosnost – není třeba, loketní opěrka unese až 80 kg!

Balíček obsahuje loketní opěrku, přesný adaptér, šrouby a podložky pro snadnou a bezproblémovou montáž. Pro instalaci budete potřebovat pouze fix, šroubovák a vrták. S těmito loketními opěrkami Armcik S2 budete mít pohodlí a funkčnost vždy na dosah ruky!

Přesunout se na začátek