Ofuky oken: přesné deflektory na Vaše auto

Vyberte si značku auta, pro které hledáte ofuky oken:

Deflektory nebo také ofuky na auto jsou výborným doplňkem, který zajišťuje přirozenou cirkulaci vzduchu uvnitř vozu a zároveň brání zamlžování oken během deště a mlhy. Pokud máte namontované deflektory na Vašem autě, můžete směle větrat i při dešti nebo sněžení.

Průtok vzduchu při otevřených oknech větší rychlostí již nebude žádný problém. S namontovanými deflektory se zbavíte nepříjemného “bubnování”, které způsobuje průtok vzduchu při větších rychlostech. Velkou výhodou je také eliminace průvanu v interiéru auta, což je velká výhoda, pokud převážíte děti.

V nabídce najdete deflektory na přední okna, nebo sady na přední i zadní okna automobilu.

Návod k montáži deflektorů

1. Stáhněte okno úplně dolů a očistěte místo, kde se budou deflektory instalovat.

2. Deflektor zasunte nejprve u zpětného zrcátka a následně druhý konec v horním rohu dveří. Potom pomalu zasouvejte deflektor do drážky pro okno směrem od zrcadla k rohu dveří tak, aby nedošlo k jeho poškození.

3. Když máte deflektory nasazené v drážce, několikrát otevřete a zavřete okno. Pozorujte, jestli náhodou někde nenaráží okno do plastu. V případě, že se okno nechce zavřít nebo okno naráží do deflektorů, použijte přibalené kovové plíšky. Plíšky je třeba použít na místě ve kterém okno naráží do deflektoru. Plíšek je třeba zasunout tak, aby háček, který je na jedné straně plíšku byl na straně gumového těsnění okna a část bez tohoto háčku na straně deflektoru. Díky plíšku bude následně otevírání a zavírání oken bezproblémové.

4. Deflektory můžete následně očistit od nečistot či otisků prstů pomocí běžných čisticích prostředků.

Přesunout se na začátek