Plastové vany do kufru Volkswagen: plastová vana do kufru na míru

Špičkové plastové vany do kufru, které zajistí bezkonkurenční ochranu pro váš kufr. S jejich pevnou konstrukcí a odolností vůči vlhkosti a poškrábání si budete jistí, že váš kufr zůstane v perfektním stavu.

Vyberte si model značky Volkswagen pro který hledáte Plastové vany:

Model:
Volkswagen Arteon
Volkswagen Caddy
Volkswagen Fox
Volkswagen Golf II.
Volkswagen Golf Plus
Volkswagen Golf V.
Volkswagen Golf VI.
Volkswagen Golf VII.
Volkswagen Golf VII. Sportsvan
Volkswagen Golf VIII.
Volkswagen ID.3
Volkswagen ID.4
Volkswagen Jetta
Volkswagen Multivan T7
Volkswagen Passat B3 a B4
Volkswagen Passat B6
Volkswagen Passat B7
Volkswagen Passat B8
Volkswagen Passat CC
Volkswagen Polo
Volkswagen Sharan
Volkswagen T-Cross
Volkswagen T-Roc
Volkswagen T7 Multivan
Volkswagen Tiguan
Volkswagen Touareg
Volkswagen Touran
Volkswagen Transporter T5
Volkswagen Transporter T6
Volkswagen Up
Volkswagen Vento

Plastová vana Volkswagen

S protiskluzovou vrstvou a 4-6cm vysokým okrajem nabízejí tyto vany dokonalou stabilitu při přepravě nákladu a přesně kopírují zavazadlový prostor vozu

Díky protiskluzové vrstvě se nemusíte bát o bezpečnost vašeho zavazadla, avšak je důležité zmínit, že tato vrstva vyžaduje pečlivější údržbu a s časem se její povrch může mírně opotřebovat.

Plastové vany jsou vyrobeny z odolného gumoplastu, který zajišťuje dostatečnou pružnost vany, aby se při přepravě nezlomila, ani při nízkých teplotách. Důmyslná konstrukce těchto vaniček poskytuje optimální ochranu vašeho kufru před vlhkostí, nečistotami a poškrábáním.

Tyto plastové vany jsou k dispozici v elegantní černé barvě, která se hodí do všech interiérů. Díky jejich preciznímu tvaru, který přesně kopíruje zavazadlový prostor vašeho vozu, jsou snadno instalovatelné a pasují jako ulité.

Zvolte plastové vany do kufru s protiskluzovou vrstvou, které vám poskytnou skvělou ochranu a snadnou manipulaci s nákladem. Užijte si bezstarostné cestování a spolehlivou ochranu vašeho kufru s našimi špičkovými plastovými vanami na míru.

Přesunout se na začátek