Ofuky oken Nissan X-Trail: deflektory oken na míru

Ofuky oken na míru pro auto Nissan X-Trail:

Okenní odvětrávače, známé také jako deflektory, jsou plastové lišty, které po připevnění k oknům vozidla brání silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny.
Díky těmto odvětrávačům je možné větrat komfortně i ve špatném počasí. Odvětrávače směrují vzduch, který proudí kolem vozu, čímž zabraňují vniknutí dešťových kapek, sněhových vloček nebo obtížného hmyzu do interiéru.
Další jasnou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná.

Návod k montáži deflektorů na Nissan X-Trail

1. Stáhněte okno úplně dolů a očistěte místo, kde se budou deflektory instalovat.

2. Deflektor zasunte nejprve u zpětného zrcátka a následně druhý konec v horním rohu dveří. Potom pomalu zasouvejte deflektor do drážky pro okno směrem od zrcadla k rohu dveří tak, aby nedošlo k jeho poškození.

3. Když máte deflektory nasazené v drážce, několikrát otevřete a zavřete okno. Pozorujte, jestli náhodou někde nenaráží okno do plastu. V případě, že se okno nechce zavřít nebo okno naráží do deflektorů, použijte přibalené kovové plíšky. Plíšky je třeba použít na místě ve kterém okno naráží do deflektoru. Plíšek je třeba zasunout tak, aby háček, který je na jedné straně plíšku byl na straně gumového těsnění okna a část bez tohoto háčku na straně deflektoru. Díky plíšku bude následně otevírání a zavírání oken bezproblémové.

4. Deflektory můžete následně očistit od nečistot či otisků prstů pomocí běžných čisticích prostředků.

 

Obsah balení

  • 2 odvětrávače na přední dveře
  • 4 vymezovací plíšky
  • ilustrovaný návod k montáži

 
← Doplňky Nissan X-Trail
← Doplňky Nissan
← Ofuky oken Nissan
← Ofuky oken

Přesunout se na začátek