Nosič kol na tažné zařízení TMK Fly 02 (černý)

11490.00 

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč.

Nakupujte autodoplňky přes ověřený eshop.

Autodoplňky jsou z kvalitních materiálů.

Rychlé dodání zboží.

Do obchodu

Katalogové číslo: AH-32815-TMKFLY02B Kategorie: , ,

Parametre

Distribuce

cz

Počet kol

2

Skládání nosiče

ANO

Sklápění nosiče

ANO

Typ konektoru

13 pinů

Vhodné pro elektrokola

ANO

Vhodné pro koloběžky (tažné)

Ne

Hmotnost nosiče

15-kg

Nosnost nosiče

60 kg

Popis produktu

Produkt: Nosič kol na tažné zařízení TMK Fly 02 (černý)

Nosič kol TMK Fly 02 je nástupcem nosiče Light and Easy 2 od české rodinné firmy TMK System. Je vhodný pro převoz běžných kol i elektrokol.

Lze jej upevnit na jakékoliv tažné zařízení a to pouhým nasazením a sklopením nosné tyče. Poskytuje vysokou nosnost 60kg

Nosič je složený ze 3 částí (nosná tyč 2x rampa na upevnění kola). Manipulace s nosičem je tak skutečně jednoduchá.

Ve složeném stavu má nosič minimální rozměry a je velmi dobře skladovatelný.

Díky speciálnímu mechanismu disponuje nosič neomezeným rozsahem sklopení. Je vhodný pro dodávky, rodinné vozy a MPV.

K nosiči je možné dokoupit vak pro snadnější přepravu a uskladnění.

Používání nosiče je velmi jednoduché. Nejprve se na tažné zařízení nasune nosná tyč, která se zajistí pouhým sklopením. Potom se do nosné tyče zasunou rampy na upevnění kola, které se zajistí rychloupínacím mechanismem. Dále se pomocí pásků a čelistí upevní kola k nosiči.

Protože je nosič složen ze 3 částí, nikdy nezvedáte celou jeho váhu. Manipulace s nosičem je velmi jednoduchá i pro méně fyzicky zdatného cyklistu nebo cyklistku!

Díky speciálnímu mechanismu je možné sklápět nosič v neomezeném rozsahu (až co se kola opřou o zem). Proto je vhodný i pro dodávky, rodinné vozy a MPV.

Světelná rampa pro umístění SPZ je vybavena 13pinovým konektorem.

– Možnost uzamknout jízdní kola k nosiči pomocí pogumovaného ocelového lanka, které se zajistí uzamykatelným šroubem. Díky konstrukci nosiče není technicky možné sejmout nosič z tažného zařízení, pokud je na něm alespoň jedno kolo. Po sejmutí kol není nosič nijak zajištěný, proto doporučujeme prázdný nosič jednoduše složit do kufru auta.

– Rozšířené plastové pozice pro pneumatiky. Maximální tloušťka pneumatik 2,85” (cca 7cm).

– Nastavitelná vzdálenost plastových pozic pro pneumatiky (100-130cm).

– Zvýšená nosnost 60kg.

Pokud často převážíte svá jízdní kola na nosiči nebo v kufru auta se sklopenými zadními sedačkami, rozhodně byste měli alespoň uvažovat nad ochranným návlekem na kolo.

Při přepravě na nosiči ochráníte kolo před prachem, odřením a nepřízní počasí. Při přepravě v kufru pak chráníte interiér auta před ušpiněním.

Ideální volbou je speciální voděodolný ochranný potah na kolo mBag. Je vyrobený z unikátní stretchové (pružné) látky, díky které je možné potah použít na všechny standardní velikosti jízdních kol. Potah je na kole napnutý, nikde "neplandá", nevisí a nepřekáží!

Kromě převážení kol oceníte potah i během uskladnění kola. Při skladování ve sklepě nebo v garáži chrání kolo před prachem. Při uložení kola v bytě nebo v kanceláři naopak chráníte vnitřní prostory před ušpiněním od kola.

Přesunout se na začátek