Loketní opěrka Volkswagen Transporter T5

Kvalitné loketní opěrka pro Volkswagen Transporter T5:

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Vaše auto nemá loketní opěrku jako součást výbavy? Loketní opěrku si můžete pořídit také samostatně. Je vyrobena na míru právě pro auto Volkswagen Transporter T5.

Popis a technické parametry

Model loketní opěrky Armcik S2 je navržen tak, aby poskytoval pohodlí během dlouhých i kratších cest. Jejich kvalitní a funkční provedení zaručuje komfort při jízdě. Jednou z výhod těchto opěrek je dodatečný úložný prostor, který poskytují, což je v autě vždy velmi užitečné.


Sada obsahuje loketní opěrku, přesný adaptér pro model Volkswagen Transporter T5, šrouby a podložky. Zatímco vrchní část loketní opěrky je stejná pro všechny modely, adaptér je specificky navržen tak, aby odpovídal středovému tunelu daného modelu vozu, což zjednodušuje a zrychluje montáž. Montáž je snadná a vyžaduje pouze několik základních nástrojů, jako jsou fix, šroubovák a vrtačka.


Vrchní část loketní opěrky je polstrovaná pěnovým materiálem a obalena jemnou černou koženkou. Úložný prostor je vyložen měkkým semišovým materiálem, což je ideální pro uchování drobných předmětů jako jsou peněženka, telefon nebo nabíječka. Loketní opěrka je navržena s funkcemi pro maximální pohodlí – je možné ji vysunout až o 5 centimetrů vpřed, upravit výšku v rozmezí 5 centimetrů a vyklopit ji o 105 stupňů vzhůru. Vrchní část lze snadno odklopit, aby se získal přístup k úložnému prostoru. Na spodní straně víka jsou umístěny dva držáky na tužku a celková nosnost loketní opěrky je 80 kg!

 
← Doplňky Volkswagen Transporter T5
← Doplňky Volkswagen
← Loketní opěrky Volkswagen
← Loketní opěrky

Přesunout se na začátek