Gumová vana do kufru Nissan X-Trail

Gumová vana do kufru je vyráběna na míru, aby přesně kopírovala tvar kufru auta Nissan X-Trail. Guma do kufru chrání podlahu kufru proti nadměrnému opotřebení a pomáhají udržet čistotu ve Vašem autě.

Gumový koberec do kufru vám zajistí praktickou ochranu kufru. Chrání zavazadlový prostor auta před opotřebováním, vlhkostí a nečistotami. Vany se snadno čistí a jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů. Vana do kufru je téměř nezničitelná – odpuzuje vodu, chrání před nečistotami a je odolná vůči propíchnutí, roztrhání či poškrábání.

Gumové nebo plastové vaničky do kufru?

Gumové vaničky se vyznačují nižšími okraji, konkrétně 3-4 centimetry, ve srovnání s plastovými vaničkami. Jsou zcela vyrobené z gumy, takže není třeba přidávat protiskluzovou vrstvu. Navíc se snadno čistí, mají elegantní design a ve vašem kufru vypadají mnohem lépe než plastové varianty. Co se týče ceny, gumové vaničky jsou o 50 až 100 Kč dražší než plastové.

REZAW-PLAST

Gumové vaničky od Rezaw-Plast se u některých modelů liší nižším okrajem směrem ven z kufru. Toto řešení se uplatňuje u aut, jejichž dno kufru je ve stejné výšce jako okraj kufru. Díky nižším okrajům nejsou překážkou při nakládání a vykládání věcí do kufru. Na druhou stranu, pokud převážíte tekutiny, existuje riziko, že při jejich rozlití nebudou všechny zachyceny vaničkou.

Jednou z menších nevýhod těchto vaniček je, že jejich výroba vychází z forem určených pro plastové vaničky, které se mohou kvůli pevným okrajům mírně lišit. Občas se tak může stát, že okraje vaničky nejsou ve styku se stěnou kufru po celé své ploše.

NOVLINE

Novline se pyšní gumovými vaničkami, které předčí konkurenci díky své preciznosti a nekompromisní přesnosti tvaru. Vaničky mají vyšší okraj, konkrétně 3-4 cm, po celém obvodu.

Další konkurenční výhodou je, že na rozdíl od Rezaw-Plastu, který má stanovenou jednotnou cenu pro většinu svých vaniček, Novline stanovuje ceny na základě množství použitého materiálu, což znamená, že vaničky pro menší auta jsou cenově výhodnější než vaničky pro větší modely, například kombi.

GLEDRING

Gumové vaničky od společnosti Gledring jsou speciální případ. Slovo „gumové“ je zde uvedeno v uvozovkách, protože materiál, ze kterého jsou vaničky vyrobeny, není klasická guma. Gledring vyvinul vlastní inovativní materiál, který je patentován pod ochrannou známkou Rubbasol. Materiál má matný vzhled a dodává vaničkám hladký, luxusní dojem. Přesto je materiál extrémně odolný, a Gledring na vaničky z Rubbasolu poskytuje prodlouženou záruku 5 let.

Oproti ostatním výrobcům mají vaničky Gledring pouze 1,8 cm vysoký okraj. Co se týče střihu, je nekompromisně přesný. Gledring uvádí, že rozdíl mezi tvarem kufru a tvarem vaničky je menší než 1 mm.

Stejně jako Novline, i Gledring stanovuje ceny svých vaniček podle množství použitého materiálu, což znamená, že vaničky pro auta s menšími kufry jsou cenově výhodnější.

← Doplňky Nissan X-Trail
← Doplňky Nissan
← Gumová vana do kufru Nissan
← Gumová vana do kufru

Přesunout se na začátek