Autochladnička s ohřevem 19l (šedá)

3990.00 

Nakupujte autodoplňky přes ověřený eshop.

Autodoplňky jsou z kvalitních materiálů.

Rychlé dodání zboží.

Do obcohdu

Katalogové číslo: 07130

Popis produktu

Produkt: Autochladnička s ohřevem 19l (šedá)

Přenosná autochladnička je ideální nástroj pro uchování potravin v autě při dlouhých cestách na dovolenou, ale také při služebních a pracovních cestách. Součástí autochladničky je popruh pro snadnou manipulaci a je tedy vhodná i na pikniky, nebo nákupy. Převážené potraviny dokáže autochladnička ochladit až o 23°C vůči okolní teplotě (při 25°C). 

Přesto, že je výrobek označen jako autochladnička, dokáže také ohřívat obsah uvnitř. V boxu je možné dosáhnout maximální teploty 65°C. Tato teplota není vhodná k ohřívání studeného jídla, nicméně spolehlivě udrží pokrm v teplém stavu.

Vnitřní objem je 19l. Maximální váha obsahu je 10 kg. Ovládací panel autochladničky je osazen displejem zobrazujícím teplotu uvnitř. Chladnička vyniká také nízkou hladinou hluku, kterou navíc ještě lze potlačit přepnutím do režimu MUTE, kdy je běh ventilátorů optimalizován tak, aby hladina hluku byla co možná nejnižší.

Autochladnička může být napájena z autozapalovače 12V nebo 24V a také z klasické zásuvky 220V. Oba kabely jsou součástí balení.

Údržba: Po použití nechte ledničku otevřenou, aby mohla vyschnout. Poté umyjte jarovou vodou.

Doporučení: Do autochladničky ukládejte již nachlazené potraviny. Před cestou zapojte přístroj do domovní sítě a nechte ho nachladit.

Mohlo by se Vám líbit…

Přesunout se na začátek